دانلود کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

 هنر رفتار با زنان 

نویسنده

آرتور شوپنهارو + به اهتمام علی عبداللهی

موضوعات

روانشناسی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

گروه تاریخ ما

حجم

21.8 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

 

توضیحات

کتاب صوتی هنر رفتار با زنان اثرآرتور شوپنهارو با ترجمه علی عبداللهی است ؛ در این کتاب با نویسنده‌ای مواجهیم که معتقد است باید دارایی در دسترس زن‌ها را از گزند دیوانگی‌هایشان در امان نگه داشت چون میل به اسراف و ولخرجی دارند. یا در دفترچه یادداشتش نوشته: مردان نیمی از زندگی‌شان را هرجایی‌اند و نیمی دیگر خروس؛ برای همین است که زنان بدل به موجوداتی اغفال‌شده و اغفال‌گر می‌شوند. مخاطبی که کتاب مورد نظر را به دست گرفته و قصد آغاز مطالعه آن را دارد باید بداند که قرار است نظریات فردی را بخواند که وجود نبوغ را در زنان مردود دانسته و آن را محال می‌داند. او در بهترین حالت ممکن، بر این باور است که ممکن است زنان استعداد داشته باشند. شوپنهاور بی‌عدالتی و تقلب را رایج‌ترین خطای زنان و دروغ‌گویی را عنصر اساسی ضمیرشان می‌داند و می‌گوید تصور این‌که زنان را در منصب قاضی دادگاه ببیند، باعث خنده آدم می‌شود. درست است که بین زنان، افراد ناعادل و متقلب وجود دارد، اما بین مردان نیز چنین افرادی کم نیستند و نمی‌توان صرف زن‌بودن را دلیلی برای متقلب‌بودن یک انسان دانست. این اولین اشتباهی که می‌توان به نوشته‌های شوپنهاور در کتاب «هنر رفتار با زنان» گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

 

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 




Subscribe
دنبال کردن
guest
3 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سادات
سادات
1400-01-02 2:22 قبل از ظهر

سلام
ب نظرم کتاب خوبی می آمد اما راوی کتاب انقدر کند و نامتبحرانه کتاب را قرائت می کرد ک واقعا از ادامه گوش کردن منصرف شدم

امیر
امیر
Reply to  سادات
1400-01-12 6:21 بعد از ظهر

سلام با نرم افزارهایی که هم صدا را تغییر میده و هم تند تر می خواند گوش کنید مثل music speed changer در انروید

محمد
محمد
1400-02-02 4:16 قبل از ظهر

سلام. یکی از فاجعه آمیزترین قرائت هایی بود که در طول عمرم شنیده بودم. جوان قرائت کننده ، کتاب «هنر رفتار با زنان» را بسیار پرغلط و با لکنت می خواند. واژه های ساده متعددی را اشتباه تلفظ می کند. گویی حتی سوادی در حد اول دبیرستان هم ندارد! حیف آن متن فلسفی و حیف ترجمه خوب آقای عبداللهی! آیا واقعا هر بی سواد مغروری برای شهرت یا ارضای نفس باید دست به قرائت کتاب بزند؟! کاش نظارت و حساب و کتابی وجود داشت!