دانلود کتاب صوتی چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم ؟

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم ؟

نویسنده

استر و جری هیکس 

موضوعات

موفقیت

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

انی کاظمی

حجم

13.5 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

 

توضیحات

 

کتاب صوتی چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم ؟ اثر استر و جری هیکس است؛ تا به حال متوجه شده ای که برخـی وقتها آنچه را بدان احتیـاج داری ، ناگهان از جایی که انتظارش را نداری سر می رسد ؛ مثل تلفنی نامنتظر ؟ یا یک باره تصادفی ، فردی را در خیابان می بینی که در فکرش بوده ای ؟ آیا تا به حال دربـاره اشخاصـی شنیده ای که بطور مکرر درگیر مناسباتی بد خواهند شـد و همیشه هم گله دارند که دائم این نوع مناسبات نصیبشان می گـردد ؟ قانون جذب برای این گروه از انسان ها هم کار می کند .

در زندگـی همـان چیزهایی را به سوی خود جذب می کنم که انرژی و حواس و توجهم را به آن معطوف می کنم ؛ چه آن را بخواهم چه نخواهم. هر انسان ی امواج خوب یا بد دارد . در واقع ما دائم در حال ارتعاش هستیم . چنان چه تو ذوق زده ، خرسند ، قدر دان ، شاکر یا مفتخر باشی؛ امواج مثبت بیرون می دهی و چنان چه خشمگین ، غمگین ، ناامید و سرخورده باشی و احساس بیهودگی ، بد بیاری یا شکست خوردگی کنی؛ امواج بد از خودت بیرون می دهی.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments