دانلود کتاب فرهنگ مردم: فولکلور ایران

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

فرهنگ مردم: فولکلور ایران دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

سید علی میرنیا 

موضوعات

فرهنگ

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

10.5 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب فرهنگ مردم: فولکلور ایران اثر سید علی میرنیا است ؛فولکلور، فرهنگ و دانش عوام متشکل از آداب و رسوم، عقاید و عادات، قصه ها و افسانه ها، مثل ها و ترانه ها و اشعار عامیانه می باشد. کتاب فرهنگ مردم یا فولکلور ایران به قلم سید علی میرنیا (1297- 1387 شمسی) نگاشته شده است. میرنیا با استفاده از منابع مختلف در امور تاریخی، اجتماعی و فرهنگی و ادبی ایران مطالعات و تالیفات زیادی انجام داده است. این کتاب در یازده بخش تدوین شده است که جشن ها و رقص های مذهبی و ملی، آلات موسیقی و ورزش های ملی و سنتی ، آداب و سنن ملی، اعتقادات و رسوم ملی، باورهای مردم، طب عامیانه، بازی های محلی کودکان، قصه ها و افسانه ها، امثال یا پند پیران، اشعار و ترانه های عامیانه، لالایی ها و چیستان های رایج در میان مردم ایران را محور پژوهش قرار داده است. کتاب حاضر در سال 1369 توسط نشر پارسا منتشر گردید.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments