دانلود کتاب فیلسوفان بزرگ

نام کتاب

فیلسوفان بزرگ انلود+)

نویسنده

جریمی استنگروم – جیمز گاروی + به اهتمام ابولفضل توکلی شاندیز

موضوعات

فلسفه

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

تهیه توسط

انی کاظمی

حجم

8.73 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

هم اکنون می‌توانید به رایگان کتاب فیلسوفان بزرگ را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید.

معرفی کتاب فیلسوفان بزرگ

از مهم ترین ویژگی‌های این کتاب متن ساده و بیان روشن و واضح آن است که نویسنده با مهارت تمام توانسته ژرف ترین نقاط فلسفی را به شکلی قابل فهم به تمام عموم مردم عرضه دارد. بیان نکاتی که تاثیر زیادی بر مسیر فلسفه داشته و هم چنین به این اندازه پیچیده به شیوه ای که نویسنده این کتاب انجام داده است، کاری سخت و حیرت آور است. در این کتاب برای غلبه بر پیچیدگی اندیشه‌های فلسفی، که بسیاری اوقات موجب پشت کردن خوانندگان و به خصوص نوجوانان و افراد علاقه‌مند اما مبتدی به فلسفه گردیده، تمهیداتی اندیشیده شده است. استفاده از زبان ساده و روشن، بهره گرفتن بجا و مناسب از تصویر، آوردن مثال‌های ملموس و همچنین آوردن شرخ مختصری از زندگی‌نامه فیلسوف مورد نظر و ربط دادن آن به اندیشه‌های وی از جمله این تمهیدات است.
دانلود کتاب فیلسوفان بدکردار pdf
دانلود کتاب فیلسوفان بدکردار pdf

بخشی از کتاب فیلسوفان بزرگ

«… ما که بعد از آنان به دنیا آمده ایم وظیفه داریم با تحقق بخشیدن به وجود خویش فضای خود را منوّر کنیم. اطلاع ساده و سطحی تاریخی از فلسفه های سابق بی حاصل است. اگر متعهد نباشیم دانشی از این دست منجر به این می شود که فیلسوفان گذشته را در پس نقابی پنهان سازیم، چنین دانشی حیات آزاد و استقلال فکری فراهم نمی آورد. می خواهم به کسانی بپیوندم که با فروتنی واقفند که اطلاعات اندک دارند، امّا پر انگیزه برای انجام این وظیفه ی بزرگ با بزرگان راهی به سوی آینده می سپرند. امروز هنوز این امکان وجود دارد که در مقابل فاجعه ی جهانی ای که حیات بشری را تهدید می کند تجارب ارزشمندی را که محصول تفکر است و بر پایه ی اطلاعات تاریخی بنا شده است به چنگ آوریم و به نیرویی مؤثر و فعال تبدیل سازیم…»

دانلود کتاب فیلسوفان بدکردار pdf

هم اکنون می‌توانید به رایگان کتاب فیلسوفان بزرگ را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید.

برای دانلود از باکس بالای صفحه استفاده کنید.
Subscribe
دنبال کردن
guest
3 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
امیر

توضیحات با کتاب آپلود شده مطابقت ندارد.

سرایی

چطور میشه دانلود کرد، هرچه کلیک می کنی چیزی نمی آید.

ستاره

سلام. دوست عزیز. بروی باکس صورتی رنگ که تمامی مشخصات کتاب امده است بروی نام کتاب کلیک کنید و کتاب رو دانلود کنید .از اینکه با همراه هستید سپاسگذاریم . کتابخانه تاریخ ما.