دانلود کتاب قطار نیمه شب

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

قطار نیمه شب (دانلود+)

نویسنده

امیر عشیری

موضوعات

رمان

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

5.96 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

هم اکنون می‌توانید کتاب قطار نیمه شب را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید.

دانلود رایگان کتابهای امیر عشیری

امیر عشیری کتابی را به رشته‌ی تحریر درآورده است به نام « قطار نیمه شب » که داستان فردیست به نام رامین . رامین که عضو سازمان جاسوسی فرانسه است در اوج دشمنی شوروی و غرب و در دوره جنگ سرد، مامور می‌شود تا یک جاسوس دوجانبه به نام کنسانتین را بیابد. این جاسوس روسی به سازمان جاسوسی فرانسه متمایل شده و قرار است در ازای دادن اطلاعاتی به این سازمان، پناهندگی فرانسه را دریافت کند. اما سقوط هواپیمای حامل او در دریای مدیترانه، اوضاع را هم برای سازمان جاسوسی شوروی (کا.گ.ب) و هم برای سازمان جاسوسی فرانسه پیچیده می کند.

 

کتاب قطار نیمه شب pdf
کتاب قطار نیمه شب pdf

 

بخشی از کتاب قطار نیمه شب

دقایقی پس از آنکه “شارل کلود” و همسرش مرا با اتومبیل خود به ایستگاه راه آهن “آوینیون” رساندند، قطار سریع السیر مارسی – پاریس وارد ایستگاه شد. توقف قطار دراین شهر که قدمت تاریخی دارد، فقط ده دقیقه بود. من از شارل و همسرش به خاطر مهمان نوازی شان طی اقامت سه روزه ام در خانه آنها تشکر و خداحافظی کردم و سوار قطار شدم. کوپه های اول تا چهارم واگنی که من داخل آن شده بودم مملو از مسافر بود. تنها در کوپه سوم جا برای یک نفر وجود داشت. از آنجا که ساعت از نیمه شب گذشته بود و مسافران این چند کوپه به خواب رفته بودند، ترجیح دادم به جستجوی خود که ضمنا برای مسافران دیکر کوپه ها مزاحمتی ایجاد نشود، ادامه دهم. در کوپه پنجم فقط دو مسافر وجود داشت. یک زن و مرد نسبتا مسن که به نظر می آمد آنها زن و شوهرند. زن سر بر شانه مرد گذاشته و به خواب رفته بود. مرد همینکه مرا در پشت در کوپه دید، به من فرصت نداد که با زدن چند ضربه به شیشه در کوپه از او برای ورود به آنجا اجازه بگیرم. با حرکت دادن دست راستش به من فهماند که می توانم در آن کوپه همسفر آنها باشم. در کوپه را گشودم و با گفتن شب بخیر داخل شدم و از او تشکر کردم، کیف دستیم را روی صندلی در کنار پنجره و ساک نسبتا بزرگی که با خود داشتم بالای سرم گذاشتم. به حرکت قطار چند دقیقه ای مانده بود. شیشه پنجره را پایین کشیدم. شارل و همسرش که روی سکوی مسافری ایستاده بودند، خودشان را به مقابل کوپه من رساندند. آنها برای چندمین بار از من دعوت کردند که به هنگام بازگشت به مارسی، از قطار سریع السیر استفاده کنم تا بتوانم در آوینیون پیاده شوم و چند روزی میمان آنها باشم. در حالی که نکاهم به هر دوی آنها بود گفتم که توقف من در پاریس کوتاه خواهد بود و وقتی با هواپیما به مارسی بازگشتم، ورودم را تلفنی به آنها اطلاع خواهم داد که افتخار میزبانیشان را داشته باشم. چون اگر نوبتی هم باشد، نوبتِ من است …

 

هم اکنون می‌توانید کتاب قطار نیمه شب را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید.

برای دانلود از باکس بالای صفحه استفاده کنید. 
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
عبدالناصرمواج

نهایت سپاس گزارم. امروزبرای اولین بار به سایت شما سرزدم کتاب های وزین را ازسایت شما دانلودکردم بسیتارعالی بود ممنون
عبداالناصر مواج