دانلود کتاب قهرمان سیستان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

قهرمان سیستان ( دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         
+)

نویسنده

حمزه سردادور

موضوعات

داستان – رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

24.9 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب قهرمان سیستان اثر حمزه سردادور است؛ کتاب با عنوان فرعی قیام اولین سردار ایران در برابر بیگانگان ، سرگذشت یعقوب لیث صفاری را با نثری عامه پسند و در قالب داستان روایت می کند.دختر پری رویی جلوی آینده نشسته گیسوان بلند و مشگین را به طرز دلربایی شانه میزد.خوشگل و زیبا به تمام معنی بود. چشم های سیاه و بادامی آن مه لقا با مژگان های بلند بیک نگاه پیر و جوان را مسحور میکرد. دهان کوچکش با لب های یاقوتش دل از کف غنچه گل می ربود. خلاصه قرص صورتش طعنه بر ماه شب چهارده میزد. دختر مه لقا وقتی کارش تمام شد، رخسار گلزار خود را با دقت تمام در آینه نگریسته، لبخندی از روی غرور و رضایت زد و با خود گفت: از تمام دختران اعم از خویش و بیگانه زیباترم. ولی نمیدانم و نمی فهمم چرا این پسر عشق مرا رد می کند و با من گرم نمی گیرد…Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments