دانلود کتاب مارکوی رومی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

مارکوی رومی دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

 میکا والتاری + به اهتمام مریم صالحی

موضوعات

داستان + رمان خارجی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

9.7 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب مارکوی رومی اثر میکا والتاری با ترجمه مریم صالحی است؛اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به انتشار رسیده و در نشر دبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و هشت صفحه است.کتاب مارکوی رومی یکی دیگر از داستانهای تاریخی نگارنده ی مشهور میکا والتاریست که نویسنده اثر بسیار معروف سینوهه است. والتاری در این اثر تعلیمات مسیح را به زبان بسیار ساده البته از نظر و دید یک مسیحی بیان می شود. مارکو جوان رومی در پی درس های فلسفه راهیِ اسکندریه گشته است. در همانجا بعد از برخورد کردن با علمای یهود متوجه شده و می فهمد که ناجی دنیا در اورشلیم ظهور خواهد نمود. او در پی این اعتقاد با سختی های بسیار زیاد راهی آن دیار می گردد .ولی متاسفانه که رسیدن او همزمان با مصلوب گشتن عیسی ناصری و مسیح موعود و پادشاه یهود می باشد. مارکو بعد از آن واسه ی دست پیدا کردن به تعالیم مسیح در پی دوستان و یاران او به راه می فتد.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments