دانلود کتاب ماموریت در ایران

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

ماموریت در ایران دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ویلیام سولیوان + به اهتمام محمود مشرقی

موضوعات

سفرنامه

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

49.9 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب ماموریت در ایران اثر ویلیام سولیوان با ترجمه محمود مشرقی است؛ نویسنده موفق ويليام هيلي ساليوان (زاده ۱۲ اكتبر ۱۹۲۲) آخرين سفير آمريكا در ايران بود كه از سال ۱۹۷۷ (ميلادي) تا ۱۹۷۹ در ايران خدمت مي‌كرد. ساليوان، پيش از انتخاب به عنوان سفير آمريكا در تهران، هيچگاه تجربه كار با ايران و حتي يك كشور اسلامي را نداشت. نزديكترين محل ماموريت او به تهران كلكته، آنهم حدود سي سال قبل بود. ساليوان در طول دوره ماموريت خود با انقلاب اسلامي ايران مواجه شد و تحت تاثير اختلافات سايروس ونس و ژبيگنيو برژينسكي، با برژينسكي درگيري لفظي پيدا كرد. اندكي بعد از پيروزي انقلاب، و پيش از بحران گروگانگيري سفارت آمريكا در تهران، ساليوان به آمريكا فرا خوانده شد و بلافاصله بازنشسته شد.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments