دانلود کتاب مصر باستان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

نام کتاب

مصر باستان دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

شارلوت بوت + به اهتمام علیرضا بهارلو

موضوعات

تاریخ جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 51.3 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب مصر باستان اثر شارلوت بوت با ترجمه علیرضا بهارلو است ؛مصر تا قبل از دوره‌ی پادشاهي جدید، سرزمینی نیرومند با اقتصادی پویا و پایدار بود که بر گستره‌ای از مناطق اطرافش تسلط داشت و همواره از جانب دیگران مهم تلقی می‌شد. با این همه. تا اواخر دوره‌ی پادشساهی جدید در سلسله‌ی بیستم (۱۱۸۵-۱۰۷۰ ق‌م)، فرهنگ کهن مصر رو به افول گذاشت. اين زوال با تقسیم تخت سلطنت مصر آغاز شد. از یک پادشاه به دو (و گاه تعداد بیشتری) پادشاه که از شهرهای جداگانه‌ای حکومت می‌کردند. مصری متحد که تحت حاکمیت یک پادشاه قرار داشت. مهم‌ترین وجه پادشاهی محسوب می‌شد؛ از اين رو چنین تغییری مژده‌ای برای آداب و سنن گذشته نبود. تاریخ مصر در اين نقطه پیچ‌ ‌وخم‌های فراوانی بسه خود می‌بیند. مورخان امروزی روی برخی از آن‌ها همچنان کار می‌کنند تا به شناخت درستی برسند. سعی کنید حواس‌تان را جمع و روی تصویری بزرگ‌تر در اینجا تمرکز کنید. هرچند نکات ریز و خاص جالب توجه‌اند. به موج تحولات و مراحل نظارتي اقوام، فرهنگ‌ها و ملل مختلف توجه بیشتری داشته باشید.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments