دانلود کتاب معبد سکوت

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

معبد سکوت دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

برد.تی. اسپالدینگ + به اهتمام فریده مهدوی‌‌دامغانی

موضوعات

فلسفه

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

30.5 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 کتاب معبد سکوت اثر راجر کیمی ین با ترجمه فریده مهدوی‌‌دامغانی است؛ ادبیات ماورای طبیعی و عرفانی امروزه چنان شکوفا شده است و چنان« بیداری » همگانی رخ داده است و چنان پویندگی و تحقیقاتی برای رسیدن به « حقیقت » صورت گرفته است تا اطّلاعاتی درست و دقیق از آموزگاران و استادان بزرگ جهان به مردم ارائه شود که من تصمیم گرفتم تجربیات شخصی ام را که از استادان خاور دور به دست آورده ام، با شما در میان بگذارم. در بخشهای بعدی کتاب، من به هیچ عنوان سعی ندارم از مذهب یا فرقه یا آیینی نوین صحبت کنم. من فقط قصد دارم شرحی خلاصه شده از تجربیاتم با « استادان » خاور دور برای شما ارائه دهم تا حقایق اساسی و اصلی آموزشهای آنان را به شما معرّفی کرده و از آن ها سخن بگویم.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments