دانلود کتاب مواهب علیه یا، تفسیر حسینی (بفارسی‌) (سه جلد)

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

  مواهب علیه یا، تفسیر حسینی (بفارسی‌) (جلد اول – دوم) (دانلود+)

مواهب علیه یا، تفسیر حسینی (بفارسی‌) (جلد سوم)

نویسنده

کمال الدین حسین کاشفی + به اهتمام سید محمد رضا جلالی نائینی

موضوعات

مواهب علّیه تفسیر کامل ولی مختصری از قرآن به قلم حسین واعظ کاشفی است. کاشفی در مقدمهٔ مواهب علیه می‌نویسد که چون فرصت نیافت چهار جلد جواهر التفسیر را به اتمام برساند، تصمیم گرفت تفسیر مختصری از همهٔ قرآن را از نو تألیف کند.

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

225 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب مواهب علیه یا، تفسیر حسینی (بفارسی‌) اثر کمال الدین حسین کاشفی با ترجمه سید محمد رضا جلالی نائینی است؛ مواهب علّیه تفسیر کامل ولی مختصری از قرآن به قلم حسین واعظ کاشفی است. کاشفی در مقدمهٔ مواهب علیه می‌نویسد که چون فرصت نیافت چهار جلد جواهر التفسیر را به اتمام برساند، تصمیم گرفت تفسیر مختصری از همهٔ قرآن را از نو تألیف کند.

این تفسیر از زمان نگارش در قرن دهم هجری قمری با استقبال گسترده مواجه شد و به گفتهٔ جواد عباسی، مصحح جواهر التفسیر، شاید از هیچ تفسیری به اندازهٔ مواهب علیه نسخه‌برداری نشده باشد. حتی پس از ظهور فرایند چاپ نیز بارها به شکل سنگی و حروفی تجدید چاپ شد. چارلز امبروز استوری از معرفی همهٔ نسخه‌های خطی این کتاب اظهار عجز کرده و در فهرست مشترک نسخه‌های خطی فارسی پاکستان از احمد منزوی ۲۶۶ نسخه از مواهب علیه ذکر شده‌است.

جلد یک و دو این کتاب در یک جلد گرد آوری شده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments