دانلود کتاب هیاهوی بسیار برای هیچ

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

هیاهوی بسیار برای هیچ (دانلود+)

نویسنده

ویلیام شکسپیر + به اهتمام عبدالحسین نوشین

موضوعات

نمایشنامه کمدی هیاهوی بسیار برای هیچ از روی رمان ایتالیایی گرفته شده که شکسپیر تغییرات بسیاری در آن داده است.در این نمایشنامه دون پدرو…

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.84 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب هیاهوی بسیار برای هیچ اثر ویلیام شکسپیر با ترجمه عبدالحسین نوشین است؛ این نمایشنامه در حدود سالهای ۱۶۰۰-۱۵۹۸ نوشته شده است. نمایش نامه های شکپیر را به چند دستة کلی می‌توان تقسیم کرد: نمایش نامه های غنایی (همچون رومئو و ژولیت)، نمایشنامه های کمدی (مانند هیاهوی بسیار برای هیچ)، نمایش نامه های تاریخی (نظیر هنری ششم)، و تراژدی (همچون هملت).

نمایشنامه کمدی هیاهوی بسیار برای هیچ از روی رمان ایتالیایی گرفته شده که شکسپیر تغییرات بسیاری در آن داده است.در این نمایشنامه دون پدرو، شاهزاده خوشنام و حاکم آراگون؛ پس از درگیریهای تقریبا بدون خونریزی با برادر خوانده اش دون ژوآن، همراه او به مسینا می آید تا چند روزی را میهمان عالیجناب لئوناتو، حکمران این دوک نشین ساحلی باشند.این نمایشنامه در ۵ پرده تدوین شده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments