دانلود کتاب پیدایش و تکوین خرد در تاریخ و زمینه های اجتماعی آن (جلد اول)

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

پیدایش و تکوین خرد در تاریخ و زمینه های اجتماعی آن دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

هوشنگ سپهر 

موضوعات

سیاسی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

7.4 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب پیدایش و تکوین خرد در تاریخ و زمینه های اجتماعی آن اثر هوشنگ سپهر است؛ ذهن بشر در بخش بزرگی از تاریخ اش مملو از این باورهای نادرست و پوچ بوده و صرفا به آن دورانی که امروزه آن را به انسان نخستین نسبت می دهیم منحصر نمی شود بلکه حتی شامل بشر معاصر هم می شود.امروزه پاره ای از همان باورها و خرافات کماکان به زندگی خود ادامه می دهند،البته در اشکال و قالب های دیگر.در زیر لفافه ی نازک تمدن، باورها و گرایشات فکری غیرمنطقی بسیار بدوی ای نهفته اند که ریشه در گذشته های بسیار دور دارند.امروزه بشر بخش کلانی از آن باورها و خرافات ناشی از نادانی و عدم آگاهی در گذشته اش را پشت سر گذاشته و خود را از آن ها رها ساخته است، لیکن هنوز به طور کامل بر آن ها چیره نشده است و تا زمانی که زنان و مردان یعنی همه ی مردم بر شرایط زندگی خود و جامعه ی خود و بر طبیعت کنترل کامل نداشته باشند این باورها و خرافات هم به طورِ کامل ریشه کن نخواهند شد.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments