دانلود کتاب چگونه بنویسیم و پژوهش کنیم؟

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

چگونه بنویسیم و پژوهش کنیم؟ دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

علی قنبریان

موضوعات

تحقیق و پژوهش

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.0 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 

کتاب چگونه بنویسیم و پژوهش کنیم؟ اثر علی قنبریان است ؛ “ملاک‌های انتخاب موضوع خیلی مهم است. چون تمام کار بر روی موضوع است؛ انتخاب موضوع نباید تصادفی باشد، بلکه با هدف و برنامه ریزی و مشورت دیگران صورت گیرد.
آیا برای انتخاب موضوع ملاک هایی وجود دارد؟  و اگر جواب مثبت است، این ملاک‌ها چیست؟ بنده هفت ملاک را اینجا آورده ام:
1. هماهنگی موضوع با علاقه محقق: محقق باید به موضوع علاقه داشته باشد، در این صورت برایش وقت میگذارد و با دل و جان کار می‌کند.
پس آن دانش پژوهان یا طلابی که می‌روند پیش برخی از اساتید و از آن‌ها درخواست موضوع می‌کنند تا تحقیق کنند، اینها احتمالاً خیلی موفق هم نشوند در ارائه ی پایان نامه و مقاله، چون با علاقه شخصیشان گره نخورده است.
به خاطر همین ملاک است که می‌بینم برخی از اساتید وقتی که دانش پژوهان رجوع می‌کنند و از آن‌ها موضوع پایان نامه درخواست می‌کنند، از دادن موضوع ممانعت می‌کنند بلکه می‌گویند که طبق علایق خودت موضوعی را انتخاب  کنید و ما آن را برایتان جرح و تعدیل می‌کنیم.”

این کتاب توسط نویسنده به کتابخانه اهدا شده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments