دانلود کتاب کارنامه اسلام – اثر دکتر عبدالحسین زرین کوب

کارنامه اسلام – اثر دکتر عبدالحسین زرین کوب

کتاب کارنامه اسلام

اثری از دکتر عبدالحسین زرین کوب

عبدالحسین زرین‌کوب (1301-1378) زمینهٔ اصلی کار او، ادبیات، تاریخ، تصوف و نقد ادبی است. او را یکی از برجسته‌ترین مولوی‌پژوهان معاصر می‌دانند.

زرین‌کوب تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در بروجرد به پایان رساند و پس از آن به دبیری در دبیرستان‌های بروجرد پرداخت. کارشناسی ارشد (سال 1327) و دکترای (سال 1334) خود را از دانشکده ادبیات دانشگاه تهران دریافت کرد.

دکتر عبدالحسین زرین‌کوب از سال 1341 به این‌سو در فواصل تدریس در دانشگاه تهران، در دانشگاه‌های هند، پاکستان، آکسفورد، سوربن، پرینستون و … نیز به تدریس پرداخته‌است. عرفان، ادیان و تاریخ از رشته‌های پژوهشی مورد مطالعه اوست.

دکتر زرین‌کوب در 24 شهریور 1378 به علت بیماری‌های قلب و چشم و پروستات درگذشت.

نام فايل : E-Book320
تعداد دانلود : 124
پسورد : www.118ba118.com
وضعيت فايل : http://www.118ba118.com/download/ebook/E-Book320.zipSubscribe
دنبال کردن
guest
11 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محسن

با سلام قصد تطویل و اطناب کلام ندارم پس بی هیچ تعارفی به سر اصل مطلب می روم. سایت تان مفید و با محتواست اما به نظر من کاستی های فراوانی هم دارد مثلا وقتی کارهای دکتر زرین کوب را ارائه می نمایید حیف و دریغ است که کتاب های نقد ادبی، با کاروان حله،پله پله تا ملاقات خدا را در دسترس برای دانلود و یا مطالعه نگذارید. البته سرعت وحشتناک اینترنت که باعث ناراحتی و تنش نیز می گردد این مساله را برجسته تر می سازد.
با ارزوی موفقیت
محسن شفیعی

بیتا سپهر

سلام.من دانشجوی ارشد تاریخ هستم و توانستم کتاب کارنامه اسلام را دانلود نماییم و خیلی خیلی خوشحالم.از زحمات همه شما کمال تشکر را دارم.

فرشاد

سلام
اززحماتتان متشکرم امیدوارم کتاب های دیگر دکتر زرین کوب رابرای دانلود بزارید.

مسعود

سلام ممنون از زحماتتون
خیلی خوبه که اینجور کتابهارو برای دانلود میزارید

قاضی

با سلام من خیلی خوشحالم از اینکه توانستم این کتاب خوب و ارزنده رو دانلود کنم و از مسئولین سایت هم کمال تشکر رادارم

میلاد

با سلام ودرود به همه ی دوستان گرامی.من یک گله ای از شما داشتم.شما همگی متفق القول میگویید که سخنان پور پیرار مشتی اراجیف بیش نیست.پس چرا آنها را برای دانلود در اختیار دوستان قرار نمی دهید.به خدا من نمیخوام از او طرفداری کنم ولی شیوه ی رفتار شما نیز کمی مشکوک است. با تشکر.

خدیجه

سلام
من دنبال کتاب جستجو در تصوف زرین کوب هستم اما هر چه گشتم د رسایت های مختلف پیدا نکردم لطفا اگر امکان دارد این کتاب را در دسترس قرار دهید
با تشکر

محمدرضا

سایتتون حرف نداره!!! بهترینه!!!
از زحماتتون ممنونم