دانلود کتاب کرونولوژی تاریخ گیلان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

کرونولوژی تاریخ گیلان دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

قربان فاخته جوبنه

موضوعات

تاریخ ایران

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

3.2 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 

 

کتاب کرونولوژی تاریخ گیلان اثر قربان فاخته جوبنه است ؛ تاریخ گیلان را بر پایه روند تحولات سیاسی- اجتماعی آن در یک دوره‌بندی کلی می‌توان به چهار دوره تقسیم کرد: ا. آغاز سکونت انسان تا ورود اقوام آریایی به فلات ایران 2. ازورود آریاییان به فلات ایران تا تازش اعراب مسلمان به ایران 3. از برافتادن ساسانیان تا برآمدن صفویان 4. از الحاق به قلمرو سلطنتی صفویان تا به امروز. اثر حاضر بررسی و شرح و تفصیلی تاریخ گیلان نیست، بلکه دربرگیرنده ترتیب زمانی رویدادها یا کرونولوژی تاریخ گیلان از آغاز تا ظهور آقامحمدخان قاجار و چیرگی وی بر گیلان می‌باشد. رویدادهای پس از آن که تاریخ معاصر گیلان را در برمی‌گیرد، به دلیل گستردگی، تنوع و حجم زیاد مطالب جلد دوم اثر حاضر را تشکیل می دهد.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments