دانلود کتاب گرادیوا فانتزی پمپئی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

گرادیوا فانتزی پمپئی دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ویلهلم یانسن + به اهتمام حمید محوی

موضوعات

داستان  + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 2.4 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب گرادیوا فانتزی پمپئی اثر ویلهلم یانسن با ترجمه حمید محوی است ؛ رمان گردیوا فانتزی پمپئی نوشتۀ ویلهلم یانسن یکی اززیباترین رمانهائی ست که من در طول زندگی ام خوانده ام. در دورانی که ر وی موضوع روانکاوی کاربردی متمرکز هذیان و رؤیا در گرادیوا شده بودم، ابتدا تحلیل فروید یعنی » فانتزی پمپئی را کشف کردم. در انتشارات فرانسوی تحلیل فروید و خود رمان با هم منتشر شده و به این ترتیب بود که من این ر مان را کشف کردم. گرچه خود نویسنده رمان ویلهلم یانسن در دوران خودش نویسندۀ مشهوری بوده گرادیو ولی در طول زمان به فراموشی سپرده شد ولی » هذیان و فانتزی پمپئی« به یمن تحلیل فروید زیر عنوان » رؤیا در گرادیوا فانتزی پمپئی« تازگی اولیه و خیل خوانندگان بخش تحلیل فروید من فقط بخش اوّل آن را ترجمه کرده ام. خود را در دوران معاصر حفظ کرده است.

این کتاب توسط مترجم به کتابخانه اهداء شده است.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments