دانلود کتاب یونان باستان یا دروغ بزرگ

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

یونان باستان یا دروغ بزرگ ( دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         
+)

نویسنده

احمد کریمی

موضوعات

تاریخ جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

5.3 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

کتاب یونان باستان یا دروغ بزرگ اثر احمد کریمی است؛ نویسنده در این كتاب به مقابله با ستایشگران تمدن یونان برخاسته و معتقد است كه تمدن یونان نه تنها آن فر و شكوه را ندارد بلكه دستاوردهای آن سراسر غیر انسانی، غیر اخلاقی، ضعیف و فاقد ارزش و حتی ضد ارزش هستند و علت بزرگ نمایی آن بهره‌گیری سیاستگران و دول استعمارگر اروپایی در جهت تثبیت موقعیت و منافع خود بوده است .وی در این كتاب كوشیده است نمونه‌هایی از نقاط ضعف این تمدن را نشان دهد .تعدادی از سرفصل‌های كتاب عبارت‌اند از : سرچشمه‌های تمدن یونان باستان، درباره ناتوانی قوم یونیا و پیامدهای دهشتناك آن، دو جنایت بزرگ، بزرگ‌نمایی یونان باستان، اوضاع اقتصادی در یونان، روی آوری نخبگان یونان به دربار ایران، آتن در امانت خیانت می‌كند، ناشایستگی آتن در كشورداری، اسكندر گجستگ یا جهانگیر ویرانگر، پیروی سیاستگران ستمگر اروپا از آتن باستان، ویژگی‌های تمدن یونان باستان، فرزند كشی در یونان، خود بزرگ بینی و گزاف سرایی یونانیان باستان، زیان‌های بدآموزی فیلسوفان، سرچشمه‌های طریقه صوفیه از فلسفه یونان باستان، نقش تصوف در جهان اسلام، نقش آباء كلیسا در شكل‌گیری مسیحیت، انقلاب كبیر فرانسه، پی‌آمدهای كمونیسم، فاشیسم یا آزمون دیگر، و گفتگوی تمدن‌ها
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments