دانلود کتاب دروغ های بزرگ درباره آذربایجان

نام کتاب

دروغ های بزرگ درباره آذربایجان (دانلود+)

نویسنده

جلال متینی

توضیح

هنوز جنگ جهانی اول به پایان نرسیده بود که روسیه تزاری، متحد کشور های انگلیس و فرانسه از پای درآمد، و قشون عثمانی، متحد آلمان در سپتامبر ۱۹۱۸ به فرماندهی نوری پاشا وارد قفقاز شد و شهر باکو را تصرف کرد. در آن سالها در کشور عثمانی ” ترکان جوان” با تکیه بر تز ……..

رمز عبور

www.tarikhema.org

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۱٫۳۰ مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما | Tarikhema.ir

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

8 Comments on "دانلود کتاب دروغ های بزرگ درباره آذربایجان"

avatar
  Subscribe  
Notify of
ناصر
Guest
ناصر

خواهش میکنم چرت ننویسید . هر مزخرفاتی که یکی نوشته و یک مزخرف دیگه تایید میکنه این درست نیست . احمد کسروی یکی از پان فارسیست هایی هست مثل گفته جلال ال احمد فارس زده شده و با دلخواه حکومت مرکزی مطلب مینوشت . یعنی مزدور
من اومده بووم کتاب دانلود کنم که تحریف توش نباشه با خواندن این کتاب دیدم که سلیقه بندی کردید و نفع کسانی که از این موضوع ها سود میبرند را اینجا گماشتید . بچه دروغ گو خیلی بده ها.

فرهاد
Guest
فرهاد

این کتاب سراسر دروغ است و اشاعه دهنده ی افکار نژادپرستان پانفارس. زنده باد آذربایجان بزرگ.

مرادی
Guest
مرادی

خجالت بکشید.

ایل گولی
Guest
ایل گولی

این کتاب آتش منطق در خرمن پوشال های پان ترک های بی هویت و فاشیست میزند و با تاریخ دقیق تمام نقشه های شوم این موجودات عفن را رو میکند

کرد خراسان
Guest
کرد خراسان

عالی بود تو دهنی مستدل به وحشی ترین قوم تاریخ و بقایای رجس کثیف چنگیز

مهدی
Guest
مهدی
پان فارس هایی که سعی میکنند بالاخره با نوشتن کتاب های جدید برای خودشان رگ و ریشه ای بسازند. آگاه باشید که اولین قومی که به ایران پای گذاشت قوم ماد بود نه پارس به همین دلیل هم تمام قسمت های خوش اب و هوا و حاصلخیز را تصاحب کرد بعد ها پارس که خواست به ایران بیاید دید جاهای خوبش رو قوم ماد یعنی همین ترک های غیور در آن سرزمین ها زراعت میکنن و دامداری نا چار رفتند یه مناطق کویری و خشک و بیابانی.الان هم چ که چنین است. تمام مشاهیر علم و ادب از قوم ماد… Read more »