دانلود کتاب دروغ های بزرگ درباره آذربایجان

نام كتاب

دروغ های بزرگ درباره آذربایجان (دانلود+)

نويسنده

جلال متینی

توضيح

هنوز جنگ جهانی اول به پایان نرسیده بود که روسیه تزاری، متحد کشور های انگلیس و فرانسه از پای درآمد، و قشون عثمانی، متحد آلمان در سپتامبر ۱۹۱۸ به فرماندهی نوری پاشا وارد قفقاز شد و شهر باکو را تصرف کرد. در آن سالها در کشور عثمانی ” ترکان جوان” با تکیه بر تز ……..

رمز عبور

www.tarikhema.org

00000 حجم دانلود کتاب

1.30 مگابايت (MB)

قالب کتاب

PDF – پي دي اف

منبع الکترونيکي

تاریخ ما | Tarikhema.ir

 

Image result for ‫کتاب دروغ های بزرگ درباره آذربایجان‬‎
10
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین most votedبیشترین رای
دنبال کردن
فرهاد
مهمان
فرهاد

این کتاب سراسر دروغ است و اشاعه دهنده ی افکار نژادپرستان پانفارس. زنده باد آذربایجان بزرگ.

مهدی
مهمان
مهدی

پان فارس هایی که سعی میکنند بالاخره با نوشتن کتاب های جدید برای خودشان رگ و ریشه ای بسازند. آگاه باشید که اولین قومی که به ایران پای گذاشت قوم ماد بود نه پارس به همین دلیل هم تمام قسمت های خوش اب و هوا و حاصلخیز را تصاحب کرد بعد ها پارس که خواست به ایران بیاید دید جاهای خوبش رو قوم ماد یعنی همین ترک های غیور در آن سرزمین ها زراعت میکنن و دامداری نا چار رفتند یه مناطق کویری و خشک و بیابانی.الان هم چ که چنین است. تمام مشاهیر علم و ادب از قوم ماد… بیشتر..

قزوینی
مهمان
قزوینی

برادر من بخدا تعصب خیلی بده, ترکها کمتر از هزار ساله که به ایران اومدن, قوم ماد کردها هستند, آذریهای ایران یا از نژاد تات بودن یا کرد, ترک بدترین قوم تمام تاریخه خودتو بهش نچسبون.

از روستای تراکمه در کلیبر
مهمان
از روستای تراکمه در کلیبر

با اینکه خودم هم آذربایجانی هستم بدون تعصب می گویم این کتاب ارزشمند مشت محکمی بر دهان پان ترک های نژاد پرست و یاوه گو می باشد. آقایان بی سواد و نادان توجه کنند که پان ترک داریم ولی پان فارس نداریم.

ناصر
مهمان
ناصر

خواهش میکنم چرت ننویسید . هر مزخرفاتی که یکی نوشته و یک مزخرف دیگه تایید میکنه این درست نیست . احمد کسروی یکی از پان فارسیست هایی هست مثل گفته جلال ال احمد فارس زده شده و با دلخواه حکومت مرکزی مطلب مینوشت . یعنی مزدور
من اومده بووم کتاب دانلود کنم که تحریف توش نباشه با خواندن این کتاب دیدم که سلیقه بندی کردید و نفع کسانی که از این موضوع ها سود میبرند را اینجا گماشتید . بچه دروغ گو خیلی بده ها.

پیروز
مهمان
پیروز

طبیعی است که قبول کردن حقیقت برای ترک ها سخت باشد این کتاب به حقایق تاریخی اشاره کرده وهیچ ربطی به پان فارس نداره در ضمن نژاد پرست تر از ترک ها توی ایران نداریم

مرادی
مهمان
مرادی

خجالت بکشید.

ایل گولی
مهمان
ایل گولی

این کتاب آتش منطق در خرمن پوشال های پان ترک های بی هویت و فاشیست میزند و با تاریخ دقیق تمام نقشه های شوم این موجودات عفن را رو میکند

کرد خراسان
مهمان
کرد خراسان

عالی بود تو دهنی مستدل به وحشی ترین قوم تاریخ و بقایای رجس کثیف چنگیز

پان چورد تروریست
مهمان
پان چورد تروریست

عقده کردها از ترکها مشهوده لااقل تو جار نزن چورد تروریست 🤣